Anlık Bildirim

Dünyanın ilk GPT-4o özellikli akıllı gözlüğü tanıtıldı

Solos, günlük hayatı kolaylaştıracak yenilikçi bir akıllı gözlük tanıttı. AirGo Vision olarak adlandırılan model GPT-4o ve üretken yapay zeka desteği ile öne çıkıyor.
Dünyanın ilk GPT-4o özellikli akıllı gözlüğü tanıtıldı Tam Boyutta Gör
Akıllı gözlük denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olan Solos, yeni bir ürünle karşımıza çıktı. AirGo Vision olarak adlandırılan model, GPT-4o ve görsel girdiyi analiz edebilen üretken yapay zekaya sahip ilk akıllı gözlük olma özelliği taşıyor.

Solos AirGo Vision'ın entegre kamerası (teknik özellikleri açıklamadı) sayesinde çevrede olup bitenleri analiz edebildiğini belirtelim. Bu sayede görsel girdiye dayalı gerçek zamanlı bilgiler sağlayabiliyor. Elbette ki hepsi bununla sınırlı değil.

Dünyanın ilk GPT-4o özellikli akıllı gözlüğü tanıtıldı Tam Boyutta Gör

Ne zaman çıkacak?

Akıllı gözlük insanları, nesneleri, simgesel yapıları, eşyaları tanıyabildiği gibi yol tarifi ve rota önerileri sunabiliyor. Ayrıca mağazalardaki fiyatları kontrol edip karşılaştırma özelliği var. En uygun fiyatlı ürünü nerede bulabileceğinizi söyleyebilliyor. Sesli komutlara yanıt verme özelliği de mevcut.

Solos AirGo Vision bu yıl içinde satışa sunulacak. Kesin tarih henüz açıklanmadı. Ancak gözlüğün üç tip çerçeve ile sunulacağı biliniyor. Fiyat etiketi ise 250 dolar olacak. 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim