Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden biri olan Electronic Arts, geçtiğimiz aylarda anlaşmaya vardığı Codemasters’ı satın aldı.
1986 yılında David ve Richard Darling kardeşler tarafından kurulan ve yayınladığı yarış oyunları ile tanınan Codemasters artık Electronic Arts’ın bünyesinde bir stüdyo olmuş durumda. Daha önce açıklandığı gibi Electronic Arts’ın Codemasters’ı satın almak için ödediği ücret 1.2 milyar dolar.
Bu satın alımın sonucunda Electornic Arts’ın daha önce de açıklandığı gibi yarış oyunlarında yeni deneyimler göreceğiz. Resmi olarak bir açıklama yapılmasa da Codemasters’ın Electronic Arts’ın sahip olduğu ve uzun yıllardır istenileni veremediği Need for Speed serisine de el atması bekleniyor.
Bu satın alımın doğurduğu gelişmeleri yakın zamanda görmeye başlayacağız. Şu anda en büyük beklenti Codemasters oyunlarının EA Play’e eklenmesi yani aynı zaman Xbox Game Pass’e de eklenmesi. Henüz resmi bir açıklama yok ancak yakında büyük bir ihtimalle eklenecektir.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
9948 kez okundu.
16 kişi, toplam 16 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
ea, Electronic Arts ve