Anlık Bildirim

Hepsipay ve Paycell’den ödemede iş birliği

Yapılan iş birliği kapsamında Paycell cüzdanı ile Hepsipay cüzdanı birbirine entegre edildi. Kullanıcılar Paycell bakiyelerini kullanarak kartsız şekilde Hepsiburada'dan alışveriş yapabilecek.

Hepsipay ve Paycell’den ödemede iş birliği Tam Boyutta Gör

Yakın zamanda Hepsipay özelliği ile müşterilerine dijital cüzdan özelliği sunan Hepsiburada, Turkcell’in Paycell platformu ile iş birliği yaptı. Paycell kullanıcıları herhangi bir kredi kartı kullanmadan Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilecek.

İş birliği kapsamında Paycell cüzdanındaki bakiyeleri Hepsiburada’da alışveriş için kullanabileceksiniz. Hiçbir kredi veya banka kartına sahip olmasanız bile Paycell’in Turkcell Faturayla Öde seçeneğini kullanarak Paycell’e bakiye ekleyebilir ve bu bakiyeyi de Hepsipay cüzdanınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede Hepsiburada’ya dolaylı yoldan Turkcell faturasıyla ödeme seçeneği gelmiş oldu. İlerleyen günlerde Hepsipay Cüzdanı ve Paycell entegrasyonu geliştirilecek ve çeşitli yeni özellikler sunulacak.

Turkcell ve Hepsiburada’nın ödeme alanındaki stratejik iş birliklerinin ilk adımı olacak uygulama Aralık ayında başlayacak.

Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen, daha geniş kitlelere ulaşmalarını sağlayacak Paycell ile bu yeni iş birliklerine yönelik şu açıklamayı yaptı:

“Hepsiburada olarak yaptığımız yatırım ve yeni atılımlarla Türkiye’de ticareti dijitalleştirmeye devam ediyoruz. Hepsipay Cüzdanım müşterilerine tüm alışverişlerinde eşlik ederek hızlı, kolay ve hep kazandıran bir ödeme deneyimi sunmayı amaçlıyor. Hepsipay Cüzdanım  ve Paycell’in bu yeni iş birliği Hepsiburada’nın uçtan uca alışveriş deneyiminin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak. Bu iş birliği ile, bir banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilere de Hepsipay ile alışveriş yapma imkanı sunuyoruz. İki öncü cüzdanın birlikte kullanımıyla sağlanacak geçişkenlikle Turkcell ve Hepsiburada kullanıcılarının hayatı kolaylaşacak. Paycell ve Hepsiburada kullanıcılarına ödemelerinde ciddi kolaylık sağlayacak böyle bir hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz. Hepsipay Cüzdanım ile bundan sonra da bu gibi yenilik ve hizmetlerle müşteri odağımızı daha da geliştirecek ve farklı ödeme seçenekleriyle geleceği bugüne yaklaştıracağız.”

Paycell Genel Müdürü Onur Güven ise şöyle konuştu:

“Paycell olarak özellikle pandemi ile gelişen yeni ödeme alışkanlıklarına güvenli ve inovatif bir karşılık üreterek kısa sürede 6 milyon aktif kullanıcıya ulaştık. Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda daha fazla insanın finansal hizmetlerden faydalanabilmesi için teknoloji ile imkân yaratmayı ana önceliğimiz olarak kabul ediyoruz. Hepsipay ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde yeni nesil ödeme platformumuz Paycell’in sunduğu fayda ve değeri daha geniş bir çerçeveye taşımanın heyecanını taşıyoruz. E-ticaretteki hızlı büyümeye paralel artan alternatif ödeme ihtiyacına karşılık geliştirdiğimiz Paycell Hazır Limit hizmetimiz ile Hepsiburada müşterilerine yenilikçi bu çözümü sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Paycell’in gelişmiş limit skorlama kapasitesi sayesinde kullanıcılar aylık limitleri ile Hepsiburada harcamalarını kart sahibi olmalarına gerek kalmadan güvenle ve kolaylıkla yapabiliyor. Paycell bünyesindeki çözüm ve servislerin kapsamını genişleterek artırmaya devam edeceğiz.”

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim