Hepsiburada Haberleri

Etiket
Son dakika hepsiburada haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm hepsiburada gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 40 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 2 İÇERİK

Güncel Hepsiburada Haberleri 📰

Son dakika hepsiburada haberleri de dahil olmak üzere hepsiburada ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 1 galeri ve 36 adet hepsiburada haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 2 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

hepsiburada İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel hepsiburada haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Hepsiburada hisseleri neden düşüyor? haberi ile Hepsiburada Premium özellikleri ve fiyatı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Ticaret Bakanlığı 11.11, Efsane Cuma indirimleri hakkında inceleme başlattı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Hepsiburada'da bilgisayar ve ekipmanlarda sepette ek %5 indirim başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Hepsiburada Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son hepsiburada haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Hepsiburada Hakkında

Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret sitesi seçilmiştir ve internet sitesi aylık 100 milyondan fazla ziyaret almaktadır.

İstanbul, Şişli'de yönetim merkezi ve Kocaeli, Gebze'de 100.000 m2 alana sahip bir operasyon merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden sağlanmaktadır. Şirket 5000'den fazla tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile anlaşmalıdır

Hepsiburada hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Hepsiburada İndirimleri

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim