Hepsiburada Haberleri

Etiket
Son dakika hepsiburada haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), hepsiburada hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 75 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 2 İÇERİK

Hepsiburada Son Dakika Haberleri

Güncel Hepsiburada Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika hepsiburada haberleri de dahil olmak üzere hepsiburada ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 1 galeri ve 71 adet hepsiburada haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 4 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

hepsiburada İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel hepsiburada haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Hepsiburada Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni hepsiburada haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son hepsiburada haberlerini okuduktan sonra, Alışveriş İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Hepsiburada Hakkında

Hepsiburada.com, 1998 yılından beri faaliyette olan, yalnızca İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş sitesi. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013 yılında ise Yılın E-ticaret sitesi seçilmiştir ve internet sitesi aylık 100 milyondan fazla ziyaret almaktadır.

İstanbul, Şişli'de yönetim merkezi ve Kocaeli, Gebze'de 100.000 m2 alana sahip bir operasyon merkezi bulunmaktadır. Tüm hizmetler bu merkezden sağlanmaktadır. Şirket 5000'den fazla tedarikçi firma ile çalışmaktadır. Yurt içinde Horoz Lojistik, PTT Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo, yurt dışında da Geopost ile anlaşmalıdır

Hepsiburada hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Hepsiburada İndirimleri

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim