Turkcell Haberleri

Etiket
Son dakika turkcell haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), turkcell hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 GÜN

GİRİLEN İÇERİKLER
26 VİDEO 477 HABER 5 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 5 İÇERİK

Turkcell Son Dakika Haberleri

Güncel Turkcell Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika turkcell haberleri de dahil olmak üzere turkcell ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 26 video, 5 galeri ve 446 adet turkcell haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 24 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

turkcell İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel turkcell haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Turkcell Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni turkcell haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son turkcell haberlerini okuduktan sonra, Operatör İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Turkcell Hakkında 🟡

Turkcell, Türkiye merkezli teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

Şubat 1994'te Turkcell Türkiye'nin ilk GSM ağı olarak başladı. 2019 yılının 1.çeyreği itibarıyla Türkiye'deki cep telefonu kullanıcılarının yüzde 41,6'na sahiptir. Turkcell'i %31,1 pazar payıyla Vodafone ve %27,3 pazar payıyla Türk Telekom takip etmektedir.

Turkcell hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Cep Telefonu Fiyatları
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim