Turkcell Haberleri

Etiket
Son dakika turkcell haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm turkcell gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
4 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
26 VİDEO 405 HABER 5 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

Güncel Turkcell Haberleri 📰

Son dakika turkcell haberleri de dahil olmak üzere turkcell ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 26 video, 5 galeri ve 374 adet turkcell haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 21 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

turkcell İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel turkcell haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Superonline hafta sonu herkesin hızını 1.000 Mbps'ye yükseltecek haberi ile AFAD uyarı sistemi devrede haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Kotasız E-Devlet başladı: Mobil internet kotanızdan yemeyecek! iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Turkcell Eski Telefonunu Nakite Dönüştür’de hediye çeki fırsatı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Turkcell Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son turkcell haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Turkcell Hakkında 🟡

Turkcell, Türkiye merkezli teknolojik iletişim operatör şirketidir. GSM, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörüdür. GSM 900, UMTS2100, LTE800, LTE900, LTE1800, LTE2100, LTE2600 teknolojilerini kullanarak hizmet vermektedir.

Şubat 1994'te Turkcell Türkiye'nin ilk GSM ağı olarak başladı. 2019 yılının 1.çeyreği itibarıyla Türkiye'deki cep telefonu kullanıcılarının yüzde 41,6'na sahiptir. Turkcell'i %31,1 pazar payıyla Vodafone ve %27,3 pazar payıyla Türk Telekom takip etmektedir.

Turkcell hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim