Microsoft uzunca bir süredir Chromium tabanlı yeni Edge tarayıcısını geliştiriyor ve yakın bir zamanda kullanıcılara sunacak. Tarayıcının test sürümünde keşfedilen bir sürpriz yumurta ise yeni Edge'in logosunu gözler önüne seriyor.
Internet Explorer izleri taşıyor
Microsoft, yeni Edge tarayıcısının logosunu tasarlarken Internet Explorer'dan ve okyanus dalgalarından esinlendiği belirtiliyor. Chromium rabanlı edge Ağustos ayından bu yana beta sürüm olarak kullanıma sunuldu ve kararlı sürümünün ne zaman geleceğine dair henüz şirket tarafından verilmiş bir bilgi yok.
Logonun ayrıca bir sörf dalgası şeklinde olduğu ve bunun da akıcı bir kullanıcı deneyimine gönderme olduğu düşünülüyor. Kullanıcıların bir kısmının da bu logodan hoşlanmadığını ve basit bulduğunu belirtmeden de geçmeyelim.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
4311 kez okundu.
9 kişi, toplam 10 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
microsoft edge, chromium ve