Anlık Bildirim

Dünya Sağlık Örgütü yoga uygulaması yayınladı

Dünya Sağlık Örgütü öncülüğünde geliştirilen mYoga uygulaması farklı platformların da katkısıyla sayısız sesli ve görüntülü Yoga materyallerine erişmenizi sağlıyor.

mYoga uygulaması günün stresinden arınmanızı sağlıyor Tam Boyutta Gör

Özellikle pandemi süreci ile birlikte tüm dünyanın tam anlamıyla tanıma fırsatı bulduğu Dünya Sağlık Örgütü farklı konularda yardımcı olacak uygulamalar da geliştiriyor. Yoga bunlardan birisi. 

mYoga uygulaması

Yoga hali hazırda DSÖ’nün faydalı bir hareket tanımlaması içerisinde yer alıyor. Geleneksel İlaç Stratejisi kapsamında da yoga ile ilgili güvenli ve efektif bilgiler verilmesi amaçlanıyor. DSÖ tarafından yayınlanan mYoga adındaki uygulama Uluslararası Telekom Birliği ve BeHe@lthy BeMobile platformu iş birliği ile hazırlandı. Morarji Desai Yoga Enstitüsü ise antrenman materyallerini temin etti. 

Uygulama yoga ile ilgili sayısız sesli ve görüntülü materyale erişim imkânı sunuyor. Materyaller arasında yoga dersleri, egzersiz oturumları gibi 45 dakikaya kadar uzayabilen içerikler yer alıyor. 
Kullanıcı verilerini kesinlikle izlemeyen uygulama gün içerisinde insanların maddi ve manevi sağlıklarını bozabilecek olan streslerin üstesinden gelmeyi amaçlıyor. mYoga uygulaması Android ve iOS için indirmeye sunuldu.

WHO mYoga App WHO mYoga App WHO mYoga App WHO mYoga App Health & Fitness Ücretsiz 39,9 MB

WHO mYoga App WHO mYoga App WHO mYoga App WHO mYoga App World Health Organization Sağlık ve Fitness Ücretsiz
 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim