Anlık Bildirim

Narcos Idle Cartel indirmeye sunuldu

Netflix’in popüler dizisi ile paralel olarak ilerleyen Narcos Idle Cartel oyunu ekrana tıklama üzerine yürüyen bir işletme türü. Oyunda karteliniz için silah ve ekipman üretiyorsunuz.

Narcos Idle Cartel indirmeye sunuldu Tam Boyutta Gör

Netflix’in en popüler dizilerinden Narcos yeni bir mobil oyunla karşımızda. İnşa etme tarzındaki ilk oyunun aksine Narcos Idle Cartel oyunu sürekli veya otomatik olarak ekrana tıklama üzerinden oynanıyor.

Narcos Idle Cartel neler sunuyor?

Narcos Idle Cartel oyununda El Patron ile ortaklık kurarak Kolombiya kartelinin patronu haline geliyor ve karteldeki işleri yürütmeye çalışıyoruz. Malzeme taşıma, silah ve ekipman üretimi, bunların dağıtımı şeklinde devam eden süreçleri yönetiyoruz.

Süreçleri yönetmek için çalışanlara tıklamak gerekiyor. Birkaç bölüm sonra yeterli paranız olursa alt yönetici kiralayarak süreçleri otomatik hale getiriyorsunuz. Böylece otomatik olarak para kazanıyorsunuz.

Diziyle paralel olarak konu konu ilerleyen oyunda her konudaki görevleri tamamlamanız gerekiyor. Görev tamamladıkça yeni sandıklar alıyor ve sandıklardan karakterler kazanıyoruz. Yine karakterlerin seviyesini yükselterek daha fazla para kazanabiliyoruz. Süreli etkinliklerde ise diğer kartellere karşı mücadele ederek liderlik tahtasında yükselmeye çalışıyorsunuz.

Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Big Wolf Games - Official Çevrimdışı

Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Narcos: Idle Cartel Games Ücretsiz 323,1 MB

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim