Anlık Bildirim

Netflix ilk interaktif yarışmasını başlatıyor

Netflix Trivia Quest platformun ilk interaktif bilgi yarışması olma özelliğine sahip. Kullanıcılar soruları cevaplarken bir yandan da Trivia ülkesini kurtarmaya çalışıyor.
1

Netflix Trivia Quest Tam Boyutta Gör

Standart içerik sunmak yerine farklı tecrübeleri de yaşatmak isteyen Netflix bir süredir interaktif dizi konseptini ve mobil oyun konseptini kullanıcılarına sunmaya başlamıştı. Şimdi interaktif bilgi yarışması başlıyor.

Netflix Trivia Quest ne zaman geliyor?

Netflix tarafından yapılan duyuruya göre Trivia Quest interaktif bilgi yarışması 1 Nisan itibariyle erişime açılacak. Çoktan seçmeli 24 sorunun yer alacağı yarışmada sanat ve bilim gibi farklı konular olacak.

İnteratkif olmasının yanında kullanıcılar bir hikâyeyi de yaşayacak. Kahramanımız Willy’nin Trivia ülkesini kurtarmasına bilgileri ile yardım edecekler. Her doğru cevapta puan kazanırken istenirse yanlış soruya tekrar gelip cevaplanabilecek. Oyunda herhangi bir gerçek ödül yer almıyor.

Netflix yarışmanın şimdilik deneysel olarak kalacağını ve yeni yarışmaların olmayacağını belirtiyor. Yani kullanıcıların etkileşimine göre yeni konseptin devap edip etmeyeceği konusunda bir karar verilecek.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim