Anlık Bildirim

Pinterest, bir mobilyayı satın almadan sanal olarak evde görüntülemenizi sağlıyor

Sosyal medya platformu, kullanıcıların bir mobilyayı satın almadan önce evlerinde nasıl görüneceğine dair fikir edinmelerini sağlayacak.                         

Pinterest, mobilyalar için AR deneyim sunuyor Tam Boyutta Gör

Pinterest, daha önce kozmetik ürünler için duyurduğu 'deneme' özelliğini ev mobilyalarına genişletiyor. Uygulama, sunduğu AR Try On özelliği ile kullanıcıların yeni bir mobilya almadan önce evlerinde nasıl duracağı konusunda bir fikir edinmesine olanak tanıyacak.

Bir koltuğu satın almadan evde gözlemleyin

Pinterest, bir mobilyanın satın alınmadan önce kullanılacağı alanda nasıl görünebileceğine dair kullanıcıların fikir edinebilmesi için yeni artırılmış gerçeklik özelliğini ev mobilyalarına getirdi. Kullanıcılar, gerçeğiyle aynı boyutlara ve ayrıntılara sahip sanal nesnenin, evdeki diğer mobilyalarla uyumunu inceleyebilecek.

Pinterest'in kıdemli başkan yardımcısı Jeremy King: "Pinterest'in ev dekorasyonu için AR Try On aracı, sanal ticaret ve gerçeklik arasındaki boşluğu kapatarak bu yolculuğu olabildiğince sezgisel hale getirmek için markalarımızın yenilikçi çözümleri nasıl keşfettiğini gösteren birçok örnekten biridir." ifadelerinde bulundu.

Şirket, sanal ev dekorasyonu deneyiminin 80 binden fazla pinde kullanıma sunulduğunu belirtirken daha önce kozmetik ürünlerine gelen özelliğin ise 14 binden fazla pinde kullanılabilir olduğunu söylüyor. Ayrıca Pinterest, yeni özelliğin aktif olduğu pinlerden ürün satın almanın standart pinlere göre 5 kat daha fazla gerçekleşeceğini öngörüyor.

Pinterest'in ev dekorasyonu için AR Try On özelliği ABD'deki iOS ve Android uygulamalarında kullanıma sunuldu. Şirket, özelliğin gelecekte tüm dünyada kullanılabileceğini belirtti.

Kaynakça https://www.engadget.com/pinterest-furniture-augmented-reality-150002511.html https://newsroom.pinterest.com/en/post/pinterest-introduces-ar-try-on-for-home-decor-for-the-ultimate-online-home-shopping-experience Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim