Anlık Bildirim

SanDisk Professional ürün gamı tanıtıldı

Western Digital, SanDisk çatısı altında faaliyet gösterecek SanDisk Professional markasını tanıttı. Bu markanın ürünleri daha hızlı ve daha güvenli olacak.

SanDisk Professional ürün gamı tanıtıldı Tam Boyutta Gör

Amerikalı depolama devi Western Digital, Sandisk markası altında SanDisk Professional isminde yeni bir alt marka oluşturdu. SanDisk Professional ürün ailesi içerik üreticilere ve profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. Ürünler daha hızlı, daha güvenli ve daha sağlam olacak. SanDisk Professional ürünleri, diğer SanDisk ürünlerine göre daha pahalı olacak.

Western Digital’in fotoğrafçılık, sinema ve profesyonel kullanıcılara yönelik ürünler üreten G-Technology isminde bir alt markası daha var. SanDisk Professional ürünleri, G-Technology temellerine sahip olacak.

[bkzdh=

SanDisk Professional ürünlerinin özellikleri neler?

SanDisk Professional ailesinde ilk etapta 16 çeşit ürün bulunacak. Bu ürünlerin özellikleri şöyle olacak:

•    PRO-CINEMA CFexpress VPG400: Günümüzün videografi, yayın ve sinema sektörünün karşılaştığı taleplere ayak uydurmak için minimum 400MB / s ** video kaydı ile üstün, kesintisiz performansa ihtiyaç duyan videografiker ve görüntü yönetmenleri için yepyeni profesyonel düzeyde dayanıklı CFexpress® kart. Yeni kartın bu yaz satışa sunulması bekleniyor.

SanDisk Professional ürün gamı tanıtıldı Tam Boyutta Gör

•    PRO-READER serisi: SuperSpeed USB 10Gbs'yi destekleyen bir USB-CTM arayüzüne sahip dört yeni PRO-READER cihazı. CFastTM, CFexpress, RED Mini-Mag® Edition, CF, microSDTM ve SD TM kartları dahil en yeni ve en yaygın kamera araçları ile çalışmak üzere tasarlandı. PRO-READERS serisinin bu yaz satışa sunulması bekleniyor.
•    PRO-DOCK 4: Çoklu kamera kullanılan prodüksiyonlarda zaman ve paradan tasarruf sağlayan, gerçek anlamda ölçeklenebilir bir aktarım çözümüyle görüntü yakalama ve yükleme arasında köprü kurabilen yeni, devrim niteliğindeki 4 yuvalı okuyucu yerleştirme istasyonu. Bu yazın sonlarında piyasaya çıkması beklenen PRO-DOCK, dört adede kadar eşzamanlı kart aktarımına olanak tanıyor.
•    Yeni bir 4TB * G-DRIVE™ ArmorLock™ Encrypted NVMe™ SSD ile birlikte güvenilir G-DRIVE™ ultra dayanıklı taşınabilir sürücüler, kurumsal sınıf Ultrastar® sürücülerimizi içeren masaüstü cihazlar, G-RAID™ ve aktarımdan 100TB+* yedeklemeye ve iş için kritik olan her türlü içeriğin arşivlenmesine kadar güvenilir, yüksek performanslı ve yüksek kapasiteli taşınabilir, kurumsal sınıf RAID çözümler (hem Thunderbolt 3 hem de USB-C desteğini de içeren) olan G-RAID SHUTTLE. Geniş yelpazedeki yeni sürücülerin Haziran ayı başlarında pazara sunulması bekleniyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim