Vivo, yeni katlanır telefonları Nisan ayında resmî olarak tanıtacak. Yeni Vivo katlanabilir telefon modellerinden biri olacak Vivo X Fold 2'nin kutu açılımı yapıldı.
Tam Boyutta GörVivo’nun yakında tanıtacağı katlanan akıllı telefonu Vivo X Fold 2’nin kutu açılımı Çinli bir vlogger tarafından yapıldı. Kutu açılış videosu, Vivo’nun yeni katlanır telefonunu her açıdan gözler önüne seriyor.
İşte karşınızda Vivo X Fold 2
Tam Boyutta GörGörüldüğü üzere, Vivo X Fold 2’nin kırmızı renkli arka paneli çift tonlu bir görünüme sahip. Yuvarlak kamera modülünü, ZEISS markasını ve Vivo logosunu barındıran kısmın deri kaplamaya sahip olduğu, geriye kalan kısmın parlak olduğu göze çarpıyor. Telefonun kamera modülünde üç kamera, bir halka LED flaş bulunuyor. Kapak ekranı, delik çentiğe sahip ve kenarlar kavisli geliyor. Ses düğmesi ve güç tuşu sağa konumlandırılmış. Üst kenarda hoparlör ve mikrofon bulunurken alt kısımda hoparlör, mikrofon, USB-C portu ve SIM kart yuvası görülüyor.
Vivo X Fold 2, hem ön hem de iç ekranda ultrasonic parmak izi okuyucuya sahip. Telefonun ağırlığı bilinmese de önceki modellere kıyasla çok daha ince olduğu görülüyor.
Vivo X Fold 2, Nisan ayında Çin’de tanıtılacak. X Fold 2 ile birlikte dikey olarak katlanabilen telefon Vivo X Flip ile Vivo Pad 2 tablet tanıtılacak. Vivo’nun önümüzdeki hafta etkinlik tarihini paylaşması bekleniyor.
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.