Anlık Bildirim

iMessage, Windows'a geldi

iPhone kullanıcıları, iMessage'ın Windows'a gelmesini uzun süredir bekliyordu. Microsoft, Windows 11'de bu desteği sundu ancak kısıtlamalar söz konusu.          
iMessage Windows'a geldi Tam Boyutta Gör
Microsoft, Windows 11’deki Phone Link uygulamasını güncelledi. iPhone kullanıcıları, artık doğrudan PC üzerinden bildirimlerini görüntüleyebiliyor, arama yapabiliyor/aramaları yanıtlayabiliyor ve mesaj gönderip alabiliyor. Kısıtlamalı da olsa iMessage, Windows’a geldi.

Windows'ta iMessage nasıl kullanılır?

iMessage Windows'ta nasıl kullanılır Tam Boyutta Gör
iPhone kullanıcıları Bluetooth bağlantısı aracılığıyla telefonlarını eşleştirdikten ve gerekli izinleri verdikten sonra Phone Link uygulaması üzerinden mesaj gönderip alabiliyor. Ancak şu an için grup sohbetleri gerçekleştirmek, fotoğraf veya video göndermek mümkün değil. Ayrıca arama geçmişi de görülemiyor. Gönderilen ve alınan tüm mesajlar gri baloncuk olarak gösterildiğinden iMessage ile SMS birbirine karışabiliyor.

Microsoft, Phone Link uygulamasına eklenen iPhone desteğinin bu hafta içinde geliştirici, beta veya ön izleme kanallarına kayıtlı Windows Insider üyelerinin bir kısmına sunulacağını açıkladı.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim