Orijinal dizi ve filmleri ile büyük başarı yakalayan Netflix, genelde kurgusal içerikleri ile gündeme gelse de belgesel alanında da önemli işlere imza atıyor. Daha önce Making A Murderer, The Keepers ve Five Came Back gibi belgesel dizileri ile övgü toplayan Netflix, şimdi de izleyicileri Formula 1 dünyasının perde arkasına götürecek yeni bir belgesel dizisi için hazırlıklara başladı.
Netflix ve Formula 1, 2018 Formula 1 sezonu boyunca sürecek bir ortaklığa imza attı. Bu sezon boyunca Formula 1 yönetimine, takımlarına ve pilotlarına özel erişim imkanı sağlanan Netflix, Formula 1 dünyasının perde arkasına bakma şansı yakaladığı bu 1 yıllık süreci 10 bölümlük bir belgesel dizisine dönüştürecek. Netflix'in Formula 1 dizisini, Senna belgeseli ile büyük övgü toplayan James Gay Rees hazırlayacak.
Netflix yöneticisi Bela Bajaria, Formula 1 yönetimi ile imzaladıkları bu yeni anlaşmanın, en iyi belgesel dizileri çekmek için dünya çapında bir marka ile kurulmuş önemli bir ortaklık olduğunu söylerken; Formula 1 yöneticisi Sean Bratches da bu anlaşmayı Formula 1'i bir motor sporundan eğlence markasına dönüştürme yolunda atılmış önemli bir adım olarak nitelendirdi.
Netflix'in duyurduğu bu yeni Formula 1 dizisi dijital platformlar arasındaki rekabette açılan yeni bir cephenin de habercisi. Dizi ve filmler konusunda sıkı bir rekabet içinde olan Netflix ve Amazon, şimdi de spor programlarında birbirlerine üstünlük sağlamak için yarışıyor.
Netflix geçtiğimiz günlerde yayınladığı First Team: Juventus belgeselinin ardından Formula 1 dizisini de duyurarak bu alanda iddialı olduğunu gösterse de, popüler motor şovu The Grand Tour'un haklarını alması Amazon'un şimdilik bu alanda bir adım önde olmasını sağlıyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
2053 yılından yazıyorum hala aynı reklam var gidecek diye beklemeyin.
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
Efsane Türkiye’ye gelse alırım..
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor. [resim] [resim]
Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya.
Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş..
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
Über
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Muskun alev tabancası vs bu
İstilacı güvercinlere karşı iyi olur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık.
Yakında su atan F18 falanda yaparlar :)
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar.
fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler.
Lazer nişangah da eklenseymiş tadından yenmezmiş.