Anlık Bildirim

Snapchat Hikayeleri web sitelerinde görüntülenebilecek

Snapchat'in yapımcısı Snap Inc., içeriğinin bir kısmını uygulama dışına taşımaya hazırlanıyor. Snapchat Hikayeleri "Stories Everywhere" (Hikayeler Her Yerde) adlı bir özellikle webe taşınıyor.
Oy Ver
Snapchat'in Hikayeler özelliği şimdiye kadar mobil uyguama ile sınırlıydı ancak şirket bu özelliği web'e taşımayı düşünüyor. Cheddar tarafından yayınlanan bir habere göre, Snapchat, Hikayeleri "Stories Everywhere" (Hikayeler Her Yerde) adlı bir özellikle webe getirmeyi planlıyor.
Raporda şirketin Twitter'dan esinlenlenerek bu fikri hayata geçirmeye karar vermiş olabileceği yazıyor. Hatırlayacağınız üzere popüler mikroblog sitesi 2011 yılında web sayfalarına tweet yerleştirilebilmesine olanak sağlamıştı. Snapchat, Hikayelerin sadece mobil ortamda değil web'de de paylaşılmasına izin vererek daha fazla kullanıcının bu özelliği kullanmasını sağlamayı umuyor.

Snapchat'in hedefi kullanıcı büyümesini hızlandırmak

Hikayeler Her Yerde özelliğinin sunulmasıyla birlikte Snapchat'in durağanlaşan kullanıcı büyümesi de hızlandırılmış olacak. Ancak özelliğin kullanıma sunulması zaman alabilir. Zira rapora göre geliştirme süreci henüz başlangıç aşamasında ve şirket içeriği en iyi şekilde uygulama dışına taşımanın yollarını bulmaya çalışıyor
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim