Anlık Bildirim

Snapchat, hikayelere kişi etiketleme özelliği getireceğini duyurdu

Popüler sosyal medya platformu Snapchat, artık hikayelere kişilerin etiketlenebileceğini duyurdu. Snapchat'in Instagram'dan "esinlenerek" getireceği bu özelliğin detayları haberimizde.
Sosyal medya platformlarının birbirlerinden "esinlenerek" uygulamalarına sürekli yeni özellik eklenmesi artık alışıldık bir durum oldu. Kullanıcılar tarafından beğenilen herhangi bir özelliği, kısa süre sonra diğer uygulamalarda görmek artık sürpriz değil.
Esinlenme furyasında bayrağı eline alan Snapchat, bundan böyle hikayelerde kişilerin etiketlenebileceğini duyurdu. Kısa bir süre sonra gelecek bu özellik sayesinde, Snapchat hikayenize istediğiniz kişileri etiketleme yöntemiyle ekleyebileceksiniz. Şu an test aşamasında olan özelliğin detaylarına geçelim.

Snapchat yeni özelliği ne zaman geleceğini açıklamadı

Hikayenizde etiketlemek istediğiniz kişiyi, kullanıcı adının başına @ işareti ekleyerek yazıyorsunuz. Ancak Instagram'da olduğu gibi yazdığınız harflere göre listenizdeki kişiler otomatik olarak listelenmiyor. Yani kullanıcı adını eksiksiz bir şekilde manuel olarak yazmanız gerekiyor. Otomatik tamamlama seçeneğinin sonradan eklenip eklenmeyeceği henüz netlik kazanmış değil. Snapchat'in bu yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne zaman açılacağı ise şimdilik bir soru işareti. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim