Anlık Bildirim

Android için Chrome, tüm sekmeleri kapatırken uyarı gösterecek

Google, Chrome'un Android sürümünde yeni bir özelliği test ediyor. Kullanıcılar, tüm sekmeleri kapatmak istediğinde tarayıcı bundan emin olup olmadıklarına dair kullanıcıdan onay isteyecek.

Android için Chrome, tüm sekmeleri kapatırken uyarı gösterecek

Google, Chrome'un Android sürümünde dikkatsiz kullanıcılar için oldukça faydalı olabilecek bir özelliği test ediyor. Bir kullanıcı açık olan tüm sekmeleri kapatmak istediğinde tarayıcı kullanıcıyı uyaracak ve sekmelerin tamamını gerçekten kapatmak isteyip istemediğini soracak.

Tarayıcı, kullanıcıdan onay isteyecek

Android için Chrome uygulamasının Chrome 100 Canary kanalında görülen yeni bir uyarı, dikkatten kaçan ve aslında kapatılması istenmeyen sekmelerin istem dışı kapatılmasını engellemeye odaklanıyor.

Google, Canary kanalını kullananların tüm sekmeleri kapatırken onaylaması gereken uyarının chrome://flags adresine gittikten sonra 'Close all tabs modal dialog' bayrağının etkinleştirilmesiyle kullanılabileceğini belirtiyor.

Google'ın Canary kanalında birçok yenilikleri test ettiğini ve bunların kararlı sürümlerde görmenin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğinin belirsiz olduğunu belirtmek gerekiyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim