Anlık Bildirim

Binance ve Socios uygulaması dev bir yarışma düzenliyor

Socios uygulamasında en az 4 tane CHZ kripto parasını harita üzerinde avlayan kullanıcılar Binance üzerinde oluşturulan 15000$ değerindeki havuzdan ödül alacak.

Binance ve Socios uygulaması dev bir yarışma düzenliyor Tam Boyutta Gör

En büyük kripto para borsalarından Binance ve Galatasaray taraftar kripto parasını üreten Socios uygulaması büyük bir yarışma başlatıyor. Socios uygulamasında CHZ parasını avlayanlar 15000$ ödül havuzunu paylaşacaklar.

Zengin gerçeklik temalı

Yarışmaya katılmak için Socios uygulamasına sahip olmak gerekiyor. Uygulama içerisinde CHZ parasını zengin gerçeklik temelli olarak harita üzerinde avladığınız bir sekme yer alıyor. Bu sekmede günlük 3 CHZ avlama etkinliği ve Galatasaray için İstanbul’da CHZ avlama etkinliği mevcut.

Bu iki etkinliğe katılarak toplamda 4 CHZ avlamanız gerekiyor. Cüzdanda kripto paraları teyit ettikten sonra yine uygulama ana sayfasında yarışmanın sayfasına giderek Binance referans kimliğinizi ilgili forma eklemeniz gerekli.

Gerekli şartları sağlayanlar Binance’in 15000$ değerindeki CHZ havuzundan pay alacak. Genelde katılım yüksek olduğu için ödüller 1$ altında oluyor ancak Socios ödül avlarını sürekli takip ederek CHZ arttırabilirsiniz. Yarışma 13 Mart tarihine kadar devam edecek. Ayrıca Binance üzerinde en fazla CHZ ticareti yapan 10 kişi de büyük bir ödül havuzunu paylaşacak. 

Socios.com - Cüzdan ve Token Socios.com - Cüzdan ve Token Socios.com - Cüzdan ve Token Socios.com - Cüzdan ve Token Mediarex Enterprises Limited Spor Ücretsiz

https://apps.apple.com/us/app/socios-com-wallet-tokens/id1464868277

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim