Binance Haberleri

Etiket
Son dakika binance haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm binance gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
5 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
157 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 2 İÇERİK

Güncel Binance Haberleri 📰

Son dakika binance haberleri de dahil olmak üzere binance ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 156 adet binance haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 8 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

binance İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel binance haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 FTX borsasında kara bulutlar haberi ile FTX borsası binlerce yatırımcıyla battı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Kripto para yatırımcısının yüzü gülmedi iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Binance, Japonya merkezli kripto borsası BitCoin’i satın aldı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Binance Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son binance haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Binance Hakkında

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Binance, daha önce high frequency trading yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin'de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin'in artan kripto para düzenlemeleri nedeniyle Çin'den ayrıldı.

Binance hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim