Anlık Bildirim

CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranının fonksiyonlarını arttırıyor

Samsung Galaxy Z Flip 3, önceki nesile göre daha büyük bir dış kapak ekranı sunsa da bu ekran, yeteri kadar fonksiyon sunamıyor. Ancak bir geliştirici bunu düzeltmek için bir uygulama geliştirmiş.

CoverScreenOS ile Galaxy Z Fold 3 daha kullanışlı Tam Boyutta Gör

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonlara verdiği önem her geçen yıl daha da artıyor. Galaxy Z Flip 3 ile Samsung, Z Flip’in kapak ekranının boyutunu ciddi anlamda arttırarak daha kullanılabilir olmasını sağlamaya çalıştı. Birçok widget ile genel kullanımı kolaylaştıran kapak ekranı, yine de birçok fonksiyonu gerçekleştiremiyor. Ancak bir geliştirici bu durumu düzeltmek istiyor.

CoverScreenOS, kapak ekranında uygulama kullanımına izin veriyor

Google Play Store’dan indirilen ve root gibi yöntemler gerektirmeyen CoverScreenOS, Galaxy Z Flip 3’ün kapak ekranını çok daha kullanışlı hale getirmeyi amaçlıyor. CoverScreenOS, mesajlara cevap verebilmeyi, daha çok widget seçeneklerini ve tam ekran uygulama kullanımına izin veriyor. Uygulama, şimdilik erken erişim sürecinde birçok hatayı içinde barındırıyor ancak geliştirici problemlerin üzerinde çalıştığını belirtiyor. Uygulama; bildirimlerinize erişim, diğer uygulamaların üzerinde görünmek için erişilebilirlik izni ve Google hesabınıza bağlanmayı istiyor.

Uygulama, erken erişim aşamasında ve birçok özelliği ücretli üyelik istiyor. Üyelik ise ayda 10 dolar veya hayat boyu erişim için 99 dolar karşılığında gerçekleştirilebiliyor. Uygulamanın demosunu, aşağıda görebilirsiniz.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim