Duckduckgo Haberleri

Etiket
Son dakika duckduckgo haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), duckduckgo hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
5 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
15 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 1 İÇERİK

Duckduckgo Son Dakika Haberleri

Güncel Duckduckgo Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika duckduckgo haberleri de dahil olmak üzere duckduckgo ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 15 adet duckduckgo haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 1 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

duckduckgo İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel duckduckgo haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Duckduckgo Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni duckduckgo haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son duckduckgo haberlerini okuduktan sonra, Tarayıcı İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

DuckDuckGo Hakkında 🔍

DuckDuckGo kişisel gizliliğe önem veren açık kaynaklı bir web arama motoru ve mobil web tarayıcısıdır. Kullanıcıların IP adresi ve kişiler bilgilerini kaydetmemektedir. Arama motoru Gabriel Weinberg tarafından ABD'de kurulmuştur. DuckDuckGo Perl dilinde programlanmıştır ve FreeBSD üzerinde çalışmaktadır.

Şirket 2011 yılında bir Google binasının karşısına "Google tracks you. We don't." yazılı dev bir reklam afişi asarak adından söz ettirmiştir. İlk çalışanını ve ofisini 2011 yılında almıştır. Şirketin Aralık 2020 itibarıyla 118 çalışanı bulunmaktadır. 2012 yılından beri bağış toplamaktadır. Wikimedia Vakfı şirketin ilk bağışçılarındandır.

2020 yılında Duckduckgo arama motoru üzerinde toplam 23,653,663,401 arama gerçekleşmiştir. Kendi içinde günlük arama yapılma rekoru 104,910,079'dur. 1 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşmiştir. Alexa global sıralamada 148. sıradadır. Kendisine ait DuckDuckGo Privacy Browser adlı mobil cihazlar için İnternet tarayıcısı vardır. Ayrıca Firefox ve Google Chrome için tarayıcı eklentisi de bulunmaktadır.Tarayıcınızda koyu tema etkin olduğu zaman, otomatik olarak koyu tema görünümüne geçmektedir. Ayarlar sayfasından diğer temalar da elle etkin hale getirilebilmektedir.

Arama sonuçlarında reklam gösterimi konusunda seçim yapılabilmektedir.

DuckDuckGo hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

SEO nedir
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim