Google Chrome Haberleri

Etiket
Son dakika google chrome haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), google chrome hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
2 VİDEO 459 HABER 5 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

Google chrome Son Dakika Haberleri

Güncel Google chrome Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika google chrome haberleri de dahil olmak üzere google chrome ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 2 video, 5 galeri ve 452 adet google chrome haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 22 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

google chrome İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel google chrome haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Google chrome Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni google chrome haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son google chrome haberlerini okuduktan sonra, Tarayıcı İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Google Chrome Hakkında

Google Chrome, Google tarafından geliştirilen ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Eylül 2008'de Microsoft Windows sürümü yayımlanmış; daha sonra Linux, macOS, iOS ve Android sürümleri de geliştirilmiştir.

Google, Chrome'un kaynak kodlarının büyük kısmını Chromium adlı açık kaynak projesi kapsamında paylaşır. Dahili Adobe Flash Player gibi bazı bileşenlerin kaynak kodları paylaşılmaz. Chrome'un 27. sürümüne dek WebKit layout motoru kullanılıyordu, ancak 28. sürümden itibaren iOS dışındaki tüm platformlarda WebKit motorunun bir çatallaması olan Blink motoruna geçilmiştir.

StatCounter istatistiklerine göre 2017’nin ikinci çeyreğinde Google Chrome'un masaüstü tarayıcı pazarındaki payının %63 olduğu tahmin edilmektedir. Aynı tahminlere göre tüm platformların toplamındaki pazar payı %54, akıllı telefonlardaki pazar payı %54'tür.

Google Chrome'un başarısı nedeniyle Google, "Chrome" markasını Chromecast, Chromebook, Chromebit, Chromebox ve Chromebase gibi farklı ürünlerde de kullanmaktadır.

Google Chrome hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim