Google Chrome Haberleri

Etiket
Son dakika google chrome haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm google chrome gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
21 SA.

GİRİLEN İÇERİKLER
2 VİDEO 399 HABER 5 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
HAFTADA 1 İÇERİK

Güncel Google chrome Haberleri 📰

Son dakika google chrome haberleri de dahil olmak üzere google chrome ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 2 video, 5 galeri ve 392 adet google chrome haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 20 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

google chrome İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel google chrome haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Popüler Chrome uzantıları malware çıktı haberi ile Google Chrome için acil durum güncellemesi yayınlandı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Google Chrome tarayıcısı için acil bir güncelleme yayınlandı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Google Chrome'da kritik güvenlik açığı keşfedildi! başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Google chrome Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son google chrome haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Google Chrome Hakkında

Google Chrome, Google tarafından geliştirilen ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Eylül 2008'de Microsoft Windows sürümü yayımlanmış; daha sonra Linux, macOS, iOS ve Android sürümleri de geliştirilmiştir.

Google, Chrome'un kaynak kodlarının büyük kısmını Chromium adlı açık kaynak projesi kapsamında paylaşır. Dahili Adobe Flash Player gibi bazı bileşenlerin kaynak kodları paylaşılmaz. Chrome'un 27. sürümüne dek WebKit layout motoru kullanılıyordu, ancak 28. sürümden itibaren iOS dışındaki tüm platformlarda WebKit motorunun bir çatallaması olan Blink motoruna geçilmiştir.

StatCounter istatistiklerine göre 2017’nin ikinci çeyreğinde Google Chrome'un masaüstü tarayıcı pazarındaki payının %63 olduğu tahmin edilmektedir. Aynı tahminlere göre tüm platformların toplamındaki pazar payı %54, akıllı telefonlardaki pazar payı %54'tür.

Google Chrome'un başarısı nedeniyle Google, "Chrome" markasını Chromecast, Chromebook, Chromebit, Chromebox ve Chromebase gibi farklı ürünlerde de kullanmaktadır.

Google Chrome hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim