Anlık Bildirim

Google Bard, Android telefonların ana ekranına geliyor

Google'ın yapay zekası Google Bard, şu anda yalnızca web tarayıcı üzerinde kullanılabiliyor. Bunun yakında değişeceği yönünde söylentiler ortaya çıktı.          
google bard android telefonlara geliyor Tam Boyutta Gör
Google Bard yapay zeka uyuglamasının Pixel telefonlara geleceği, Google uygulama widget'ı gibi ana ekranda yerini alacağı söyleniyor. İşte detaylar:

Birçok şirket, şu anda ya kendi yapay zeka modellerini geliştirmek ya da ChatGPT gibi sohbet botlarını hizmetlerine entegre etmek için çalışıyor. Google da bu akıma sürüklenen büyük teknoloji şirketlerinden biri. Her ne kadar açılışı etkileyici yapmasalar da Google Bard bir şekilde geldi. Şimdi, Google’ın bu yapay zekayı telefonların ana ekranına taşımayı düşündüğü ortaya çıktı. Bard, ilk olarak Pixel telefonlarda ana ekran widget’ı olarak yerini alacak.

Google Bard, ana ekran araç takımı olarak, bağımsız bir uygulama olarak veya Google uygulamasının bir parçası olarak gelebilir. Bard’ın telefonlarda bir sohbet botundan daha çok asistan gibi davranacağı söyleniyor. Bu arada Google’ın Bard’ı hâlâ deneysel ve herkese açık değil.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim