Anlık Bildirim

Hey Scooter, TRota Platformu'na entegre olacak

PTT'nin otobüs, tramvay, metro, scooter, bisiklet gibi çeşitli ulaşım platformlarını tek çatı altında toplayan TRota uygulamasına Hey! Scooter firmasının scooterları entegre edilecek.
Hey Scooter, TRota Platformu'na entegre olacak Tam Boyutta Gör
PTT Teknoloji tarafından geliştirilen tarafından geliştirilen ulaşım platformu TRota Platformu genişlemeye devam ediyor. TRota platformu tren, metro, otobüs, vapur, scooter, araç kiralama gibi farklı ulaşım seçeneklerini bir arada sunarak rota oluşturuyor. Hızlı, ekonomik ve çevreci rotalar hazırlıyor.

TRota ile Hey! Scooter arasında iş birliği protokolü imzalandı. Kullanıcılar TRota üzerinden rota oluşturduğunda Hey! Scooter’ın elektrikli scooterları ile entegre şekilde rotalar görebilecek. TRota’da ayrıca Hop’un elektrikli scooterları ve Tripy’nin elektrikli bisikletleri de seçenek olarak gösteriliyor.

Hey Scooter, TRota Platformu'na entegre olacak Tam Boyutta Gör
Şu an için Konya ve Bursa’da hizmet veren TRota platformunda Konya Büyükşehir Belediyesi’nin araçları, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin araçları Yolcu360’ın araç kiralama çözümleri, Turna.com’un şehirlerarası otobüs seçenekleri, Hey Scooter, Tripy ve Hop seçenekleri yer alıyor. Ayrı bir uygulama kurmadan bu firmaların ulaşım çözümleri kullanılabiliyor. TRrota farklı ulaşım seçeneklerini dahil ederek en hızlı ve ekonomik çözümleri ayrı ayrı gösteriyor.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim