Anlık Bildirim

Instagram daha uzun hikâyeleri test ediyor

Instagram ile ilgili yeni özellikleri önceden duyurması ile tanınan Allessandro Paluzzi’nin paylaşımına göre Instagram, hikâye sürelerinin daha uzun olmasını sağlayan bir özelliği test ediyor.

Popüler sosyal medya platformu Instagram, uygulamanın kullanımını iyileştirmek için yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Platform geçtiğimiz günlerde canlı yayınlara planlama ve hatırlatma özelliğini getirdiğini duyurmuştu. 

Instagram ile ilgili özellikleri resmi açıklamalardan önce duyurması ile tanınan Alessandro Paluzzi, Twitter üzerinden platformun getireceği yeni özellikler ile ilgili gönderiler paylaştı. 

Paluzzi’ye göre Instagram ‘daha uzun’ hikâyeleri test etmeye başladı. Bilindiği üzere Instagram’da 30 saniyeden uzun bir video paylaştığınızda videolar ikiye bölünüyor ve iki ayrı hikâye ortaya çıkıyor. Paluzzi’ye göre bu durum değişecek. Paylaşıma göre artık 60 saniyeye kadar olan videolar tek bir hikâye olarak paylaşılabilecek. 


Bu, hikâyeler için oldukça önemli bir değişiklik olarak nitelendiriliyor. Özelliğin resmi olarak ne zaman duyurulacağı ve ne zaman kullanıma sunulacağı resmi olarak belirtilmese de popüler sosyal medya platformunun bu hafta içinde yeni özellikleri duyurması bekleniyor. 


Başka özellikler de gelecek

Paluzzi’ye göre platforma gelecek yeni özellikler yalnızca uzun hikâyelerle sınırlı değil. Paylaşımlara göre Instagram’a masaüstünden, uygulamaya sahip olmadan, gönderi paylaşabilme, çevrimiçi insanları görüntüleyebilme, avatar ekleme gibi birçok özellik getirilecek. 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim