Anlık Bildirim

Martı'da bugün tüm sürüşlerde yüzde 50 indirim!

Martı önümüzdeki aylarda New York Borsası'nda MRT sembolü ile halka açılacak. Bunun şerefine bugün tüm yolculuklarda yüzde 50 indirim uygulanıyor.                    

Martı'da yüzde 50 indirim başladı! Tam Boyutta Gör

New York Borsası'nda halka arz için geri sayımı başlatan Martı, bunun şerefine bugün tüm sürüşlerde yüzde 50 indirim uyguluyor. Tüm şehirlerde ve tüm kiralama tiplerinde bugün yüzde 50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Yüzde 50 indirim kampanyasından faydalanmak için herhangi bir ek işlem yapmak gerekmiyor. Bugünkü kiralamaların ödeme aşamasında yüzde 50 indirim otomatik olarak yansıtılacak.

2018 yılında kurulan Martı, kısa sürede büyük yükseliş yakalayarak adından tüm dünyada söz ettirdi. Martı, bu yılın dördüncü çeyreğinde ABD New York Borsası’nda MRT sembolü ile işlem görecek. Şirket, brüt 280 milyon dolar nakit girişi bekliyor. Sermayedeki artış sayesinde Martı daha fazla bölgede, daha fazla araçla hizmet verecek. Ayrıca scooter ve e-moped araçlarına alternatif farklı araç tipleri de Martı uygulamasına eklenecek.

MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG Travel Ücretsiz 151,4 MB

MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG MARTI: Scooter & TAG Martı Teknoloji Seyahat ve Yerel Ücretsiz

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim