Anlık Bildirim

Buzdolabından sonra Xbox'tan Series S görünümlü bavul geliyor: İşte ilk görseller

Xbox'ın Series X görünümlü buzdolabının ardından şimdi de Xbox Series S görünümlü bir bavul geliyor. Bavulun içerisinde ayrıca Xbox Series S ve kontrolcü bulunuyor.

Microsoft'tan Xbox Series S görünümlü bavul geliyor Tam Boyutta Gör

Microsoft'un 2019 yılının sonlarında Xbox Series X'i tanıtmasından bu yana oyuncular konsolu birçok farklı nesneye benzetti. Şüphesiz bunların arasında en popüleri buzdolabıydı. Xbox da geçtiğimiz aylarda resmi olarak Series X görünümlü buzdolabını yaptı. Şimdi de sıra Series S'e geldi.

Xbox Series X'in buzdolabına benzediği gibi Series S'in de bavula benzediğini söyleyebiliriz. Xbox Australia & New Zealand ve bir bavul şirketi ortaklığa giderek sınırlı sayıda Series S görünümlü bavul üretti. Bavul, Microsoft Flight Simulator'un bugünkü konsol sürümünü tanıtmak için bir dizi Avustralyalı influencer'a gönderildi. 

Bavul, Series S taşımak için çok uygun diyebiliriz rahatlıkla. Ancak ne yazık ki resmi olarak satışa çıkacak mı bilinmiyor. Şu anda Avustralya ve Yeni Zelanda için bir adet bavul çekilişle dağıtılıyor. Küçük bir ihtimale de olsa ilerleyen süreçte sınırlı sayıda stok ile satışa çıkabilir. Ancak şimdilik satılmıyor. Son olarak Xbox'ın resmi ürünlerinin bir hayli geniş ve kaliteli olduğunu da söylemek gerek. Umuyoruz bu tarz ürünleri sınırlı stokla da olsa satışa açarlar.

Xbox Series S Görünümlü Bavuldan İlk Görseller

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim