Sony Avrupa, PlayStation Plus abonelerine Ekim ayında sunulacak olan oyunları resmen duyurdu. Bu ayın listesinde PlayStation 4 kullanıcılarını iki farklı kaliteli yapım bekliyor.
Need for Speed Payback ve Vampyr, Ekim ayında PlayStation Plus abonelerini bekliyor olacak. Her iki oyun da oldukça kaliteli yapımlar olarak dikkat çekiyor. NFS Payback serinin son yıllarda sevilen oyunlarından birisi, Vampyr ise aksiyon RPG ve korku türlerini bir araya getiren yine başarılı bir oyun. Daha önce oynamadıysanız her iki oyunu da şiddetle tavsiye ediyoruz.
PUBG ve Street Fighter V 6 Ekim itibarıyla indirmeye sunulacak. Bu tarihe kadar ayrıca Eylül ayının oyunlarını da indirebilirsiniz. Geçtiğimiz ay PlayerUnknown's Battlegrounds ve Street Fighter V oyunları verilmişti.
PlayStation 4
- Need for Speed Payback
- Vampyr
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
32171 kez okundu.
12 kişi, toplam 14 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
ps plus, ps plus ekim ve