Anlık Bildirim

Ripple'ın XRP satışları dördüncü çeyrekte ciddi artış gösterdi

Ripple tarafından yapılan açıklamaya göre şirketin XRP satışlarında dördüncü çeyrekte yüzde 46 oranında artış yaşandı. Bu durum, şirketin ödeme çözümünün büyüdüğünü gösteriyor.

Ripple'ın XRP satışları artış gösterdi Tam Boyutta Gör

Ripple, 2021 dördüncü çeyrek XRP Piyasalarıraporu ile şirketin dördüncü çeyrekteki XRP satış verilerini paylaştı. Ripple’ın paylaştığı rapora göre, şirketin toplam XRP satışlarında önemli bir artış kaydedildi. Bunun yanında raporda, XRP satışlarının son çeyrekte 1 milyar 39 milyon dolara ulaştığı da belirtildi. 

Ödeme çözümünün büyüdüğünün göstergesi

Ripple şirketinin XRP satışları 2021 yılının son çeyreğinde yüzde 46 oranında arttı. Özellikle “İsteğe Bağlık Likidite” (ODL) satışları, dördüncü çeyrekte 1 milyar dolara ulaşmış durumda. Bu durum şirketin ödeme çözümünün büyüdüğünün de bir göstergesi. Söz konusu olan bu satışların bir önceki çeyrekte 492 milyon dolar civarında olduğunu hatırlatalım.

Ek olarak Ripple, dördüncü çeyrekte piyasadan 322 milyon dolarlık XRP satın alımı da gerçekleştirdi. Son olarak rapor, XRP’nin küresel ticaret hacminin yüzde 11,8 düştüğünü gösteriyor. CoinMarketCap listesinde sekizinci sırada yer alan Ripple’ın (XRP) haberin yazımı itibarıyla 0,61 dolardan işlem gördüğünü de belirtelim.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim