Ripple (XRP) Haberleri

Etiket
Son dakika ripple (xrp) haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm ripple (xrp) gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 126 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 15 İÇERİK

Güncel Ripple Haberleri 📰

Son dakika ripple haberleri de dahil olmak üzere ripple ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 0 galeri ve 123 adet ripple haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 5 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

ripple İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel ripple haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Ripple sahiplerine 100 milyar adet Spark token hediye haberi ile Wolf of Wall Street Jordan Belfort’tan XRP fiyat tahmini haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 XRP balinaları 150 milyon dolarlık transfer gerçekleştirdi iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Ripple CEO’su Garlinghouse’dan SEC’e sert eleştiri başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Ripple Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son ripple haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Son Dakika Ripple Haberleri DonanımHaber'de 📢

"Ripple haberlerinde neler var?" diye merak edenler için son dakika Ripple haberleri burada! Siz de DonanımHaber Ripple sayfasını takip ederek, XRP ile ilgili şu konulardan haberdar olabilirsiniz:

  • Son dakika Ripple davası haberleri
  • Ripple geleceği hakkında haberler
  • Son dakika Ripple yorumları haberleri
  • XRP neden düşüyor?
  • Ripple ne kadar yükselir?
  • Ripple'da son durum haber gelişmeleri

Ripple Hakkında 💡

Ripple, internet aracılığıyla para göndermek için kullanılan bir iletişim protokolüdür. ABD merkezli Ripple Labs tarafından 2012 yılında geliştirilmiş sistemde Dolar ve Türk Lirası gibi fiat para birimlerinin yanı sıra, Bitcoin ve Litecoin gibi kripto para türünden ödemelerle diğer emtiaları ve değer birimlerini destekler. Ripple; bankaların, ödeme sağlayıcılarının, dijital varlık borsalarının ve şirketlerin gelişmiş blokzincir teknolojisini kullanarak güvenli, ücretsize yakın derecede düşük işlem ücretli ve her boyutta, küresel çapta para ve değer göndermeyi mümkün hale getirmeyi hedeflemektedir.

Dijital varlık gönderimini blokzincir üzerinde XRP30 Temmuz 2020 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi. adlı kriptopara aracılığıyla gerçekleştirir. 2020 yılı Kasım ayı itibarıyla XRP tüm kripto paralar içinde pazar büyüklüğü sıralamasında dördüncü sıradadır. Ripple şirketi 300'den fazla finansal kuruluşa ve 40'tan fazla ülkeye hizmet vermektedir.

Ripple hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Ripple (XRP) Haberleri ile İlgili Aramalar

ripple davası ripple davası ne zamana ertelendi 2022 binance kart
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim