Anlık Bildirim

WhatsApp görüntülü görüşmelere tam ortadan girebileceksiniz

Yeni güncelleme ile birlikte WhatsApp grup görüşmesi daveti aldıktan sonra reddetseniz veya bir nedenden ötürü görüşmeden çıksanız bile yeniden girme imkânınız var.

WhatsApp katılıma açık aramalar Tam Boyutta Gör

Zoom gibi görüntülü görüşme uygulamalarının fiziksel bir toplantı yapıyormuşçasına esneklikler sunması WhatsApp tarzındaki standart görüntülü görüşmelerin işini zorlaştırıyordu. WhatsApp bu engeli gidermeye kararlı.

WhatsApp katılıma açık aramalar

Normalde kullanıcıların WhatsApp görüşmelerini sonuna kadar takip etmesi için görüşme davetini alması ve görüşme bitene kadar da beklemesi gerekiyordu. Zira çıkış yaptığı ya da daveti reddettiği zaman tekrar giremiyordu. 

Katılıma açık aramalar olarak tanımlanan yeni özellik kullanıcının grup görüşmelerinde daha esnek olmasını sağlıyor. İlk olarak davet ekranında kullanıcı kimlerin görüşmede olduğunu ve kimlerin daveti kabul ettiğini görebiliyor. 

İkinci olarak davet bilgi ekranında kullanıcı daveti yoksaymış olsa bile sonradan Arama listesinden tekrar katılabiliyor. Ayrıca görüşmeden çıktıktan sonra da yine bu listeden katılma şansı var. Böylece duruma göre aynı anda başlayan farklı sohbetler varsa kaçırmamış oluyor veya ani gelişen durumlarda ayrılması gerekirse yeniden sohbete dönebiliyor. 
 

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim