Teknoloji devlerinden Xiaomi, Poco markası altında en uygun fiyatlı akıllı telefonu resmen açıkladı: 100 dolardan başlayan Poco C3, 16 Ekim'de satışa çıkacak. Cihazın ülkemizde satılma ihtimalinin de mevcut olduğunu belirtelim.
Poco C3, 1600 × 720 piksel çözünürlüğe sahip 6.53 inç IPS Dot Drop HD+ ekrana sahip. Ön panelin üst kısmındaki su damlası formundaki çentik, maksimum f / 2,2 diyafram açıklığına sahip 5 MP selfie kamerası barındırıyor. Arka kamera sensörlerinin ise köşeleri yuvarlatılmış kare bir blokla çevrelendiğini görüyoruz. Bu modülün içinde ise 13 MP ana sensör, 2 MP makro ve 2 MP derinlik sensörü olmak üzere üçlü kamera kurulumu ve bir LED flaş yer alıyor.
Türkiye'de de satışa sunulabilir
Akıllı telefon gücünü, 2,3 GHz'e kadar saat frekansı olan sekiz Cortex-A53 çekirdeği ve IMG PowerVR GE8320 GPU içeren MediaTek Helio G35 işlemciden almakta. 5.000 mAh kapasiteli devasa pilin ise 10 watt'lık bir hızlı şarj desteği sunduğunu belirtelim. Cihaz ayrıca Wi-Fi 802.11b / g / n, Bluetooth 5, GPS / GLONASS alıcısı ve bir Mikro-USB bağlantı noktası içeriyor.
Xiaomi Poco C3'ün, 164.9 × 77.07 × 9.0 mm ebatlarında ve 196 gram ağırlığında olduğu belirtilmiş. Android 10 tabanlı MIUI 12 arayüzü ile kutudan çıkacak olan akıllı telefonun 3/4 GB RAM ve 32/64 GB depolama birimi sunan versiyonlarla satışa sunulacağı açıklandı. 100 ila 120 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak Poco C3'ün, Arktik Mavi, Çim Yeşili ve Mat Siyah renk seçenekleriyle raflara çıkacağını belirtelim. Türkiye'ye de gelmesi beklenen akıllı telefonun ülkemizde nasıl bir fiyat politikasıyla satışa sunulacağı ise merak konusu.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
16103 kez okundu.
18 kişi, toplam 18 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
xiaom, Poco C3 ve