Anlık Bildirim

Android O Geliştirici Önizleme 4 çıktı, final sürüm yakında

Google, beta program kapsamında Android O Geliştirici Önizleme 4'ü yayınladı. Yeni sürüm işletim sisteminin genel kullanıma sunulmadan önceki son versiyonu olacak.
Oy Ver
Google, desteklenen cihazlar için Android O Geliştirici Önizleme 4'ün yayınlandığını açıkladı. Üçüncü önizlemeden yaklaşık altı hafta sonra gelen yeni sürümün öne çıkacak özellik içermesi beklenmiyordu. SDK ve araçlarla ilgili küçük güncellemeler ile şirket, bunun aslında final sürüm adayı olduğunu ve işletim sisteminin gerçek ismini açıklamamasına rağmen "yakında" genel kullanıma sunulacağını söylüyor.
Google, Android O için uygulama geliştirenlerin, canary kanalından indirilebilecek Android Studio 3.0'ı kullanmalarını öneriyor. Resmi IDE, Gradle yapı optimizasyonları ile birlikte şirketin I/O 2017 geliştirici konferansında duyurduğu Kotlin dili için destek içeriyor. Android O'ya yönelik (API 26) uygulamanız varsa zaten Play Store'a göndermeniz mümkün.
Geliştirici Önizleme 3'ü kullanıyorsanız veya Android Beta Programı'na kayıtlıysanız önümüzdeki birkaç gün içinde bir OTA güncellemesi almanız lazım. Beklemek istemiyorsanız Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C, Pixel veya Pixel XL cihazınızda her zaman için manuel flashlama yapabilirsiniz.
Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim