İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Migros Marketler iş birliğiyle bundan böyle İstanbulkartınızı Money kart olarak da kullanabileceksiniz. Bu kapsamda alışveriş, dolum, kart puan transferi gibi pek çok imkân da sunuluyor.
Türkiye’de ilk
Money üyesiyseniz İstanbulkartınızla Money Kart eşleştirmesi yapabilirsiniz. Money kartınız yoksa İstanbulkartınızı Money kart olarak kullanabilir, işlem başlangıcında İstanbulkartınızı okutarak Money avantajlarından faydalanabilirsiniz.
İstanbulkartınıza bakiye yükleyebilir, bu bakiye ile İstanbul’daki tüm Migros mağazalarında tek seferde 300TL’ye kadar alışveriş yapabilirsiniz. İstanbulkartınıza Money aktarım talimatı verebilir, Money hesabınızda biriken Money puanların İstanbulkartınıza aktarılması işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Migros mağazalarından sadece anonim İstanbulkart temin edilebilirken İstanbul’da bulunan tüm Migros, 5M ve Mjet formatındaki mağazalarda bu entegrasyon destekleniyor.
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
![DH Android Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-android.png)
![DH iOS Uygulamasını İndir](/Content/img/uygulama-indir-ios.png)
Yurtdışı fiyatı bile 9k olunca insanın hevesi kaçıyor
Benim oğlana alayım bi tane
O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz.
hocam 4x daha iyi direk hs attirir
![Profil resmi](https://www.donanimhaber.com/images/upfiles/1615937/f6cd3016-c780-429c-adf4-3d9f5892db14.gif)
Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D
Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu...
1 Kişi Okuyor (0 Üye, 1 Misafir) 1 Masaüstü
GENEL İSTATİSTİKLER
6983 kez okundu.
14 kişi, toplam 17 yorum yazdı.
HABERİN ETİKETLERİ
migros, istanbulkart ve