Anlık Bildirim

Hayat kurtaracak AKUT Güvendeyim uygulaması Huawei saatlere geldi

Acil durumlarda konumuzu paylaşabileceğiniz AKUT Güvendeyim uygulaması Huawei akıllı saatlere geldi. Akut Güvendeyim nasıl indirilir?                              

Huawei saatlere Akut Güvendeyim nasıl indirilir?

Huawei akıllı saatlerin uygulama mağazasına önemli bir uygulama eklendi. AKUT Güvendeyim isimli uygulama sayesinde vatandaşlar yardıma ihtiyaç duyduğu durumlarda konumunu sevdiklerine ileterek yardım talep edebilecek. Deprem ve kaza gibi afet anlarında büyük kolaylık sağlayacak.

AKUT güvendeyim uygulaması Huawei Watch GT2 Pro ve Huawei Watch GT3 akıllı saatlere ücretsiz olarak yüklenebiliyor. Huawei Sağlık uygulaması içinden Güvendeyim uygulamasını bulabilirsiniz.

Güvendeyim uygulaması, internet bağlantısı olmadan çalışabiliyor. GPS üzerinden konum tespiti yapıyor ve konumunuzu telefon üzerinden SMS ile gönderiyor. Önceden belirlediğiniz 10 kişiye yardım mesajı gönderebilirsiniz.

Ayrıca Güvendeyim uygulaması üzerinden; deprem, sel ya da yangın gibi acil durumlarda yapılması gerekenler hakkında bilgiler de yer alıyor

Huawei saatlere AKUT Güvendeyim uygulaması nasıl indirilir?

HUAWEI Watch GT2 Pro ve Watch GT 3 sahipleri, telefonlarına Güvendeyim uygulamasını indirdikten sonra, Huawei Sağlık uygulaması üzerinden Cihazlar kısmındaki AppGallery alanına girip, buradan Güvendeyim uygulamasını saatlerine kurabilirler.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim