Anlık Bildirim

Kelimeleri görsele dönüştüren Dall-E geliştiricilere açılıyor!

Yapay zeka desteğiyle yazılan metinleri adeta bir sanat eserine dönüştüren DALL-E, geliştiricilerin kullanımına sunuluyor. Şirket bugün, DALL-E API'nin hazır olduğunu duyurdu.
Kelimeleri görsele dönüştüren Dall-E geliştiricilere açılıyor! Tam Boyutta Gör
Bir süredir tüm kullanıcıların hizmetine açılan yapay zeka DALL-E, artık geliştiricilerin kullanımına açılıyor. Bugün resmi bir blog gönderisinde bulunan OpenAI, DALL-E’nin artık bir API olarak mevcut olduğunu ve geliştiricilerin ürünlerine ekleyebileceklerini duyurdu.

DALL-E artık daha fazla uygulamada karşımıza çıkacak

Bilindiği üzere yapay zeka desteğinden güç alarak yazılan metinleri adeta bir sanat eserine dönüştüren DALL-E, ayrıca kullanıcılara oluşturdukları her görsel için tam mülkiyet hakkı sunuyor. Yapılan açıklamada şirket, bir OpenAI API hesabına sahip olan geliştiricilerin DALL-E'nin gücünü günde dört milyondan fazla görüntü üretmek için kullanabileceğini söyledi.

Geliştiricilerin kullanımına sunulacak DALL-E API, üretilen görsellerin boyutuna ve sayısına göre fiyatlandırılacak. Bununla birlikte görsel başına 1024 x 1024 çözünürlük 0,02 dolar, 512 x 512 çözünürlük 0,018 dolar ve 256 x 256 çözünürlük 0,016 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Günümüzde DALL-E, birçok platforma entegre olmaya devam ediyor. Yakın zamanda Microsoft, Image Creator olarak adlandırılan sistem ile yapay zeka tabanlı DALL-E teknolojisini kullanmaya başladı. Buna ek olarak moda tasarımı uygulaması CALA ve Shutterstock da teknolojiyi kullanan popüler uygulamalar arasında yer alıyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim