Koronavirüs İlaç Haberleri

Kategori
Son dakika koronavirüs ilaç haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm koronavirüs ilaç gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
47 HABER 1 GALERİ

Güncel Koronavirüs ilaç Haberleri 📰

Son dakika koronavirüs ilaç haberleri de dahil olmak üzere koronavirüs ilaç ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 1 galeri ve 46 adet koronavirüs ilaç haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 3 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

koronavirüs ilaç İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel koronavirüs ilaç haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Hangi ülke ne kadar doz aşı uyguladı ? Türkiye kaçıncı sırada yer alıyor ? haberi ile Sinovac firmasından aşının 2.dozuyla ilgili açıklama geldi haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Pazartesi günü aşıların 2. sevkiyatı geliyor ! Süreç sonucunda 50 milyon doz Türkiye'ye gelecek iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 29 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 İsrail'de Pfizer/BioNTech aşılamaları sonucunda 31 kişide koronavirüs tespit edildi başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Koronavirüs ilaç Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son koronavirüs ilaç haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim