Covid-19 Haberleri

Etiket
Son dakika covid-19 haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm covid-19 gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
3 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
215 HABER 15 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

Güncel Coronavirüs Haberleri 📰

Son dakika coronavirüs haberleri de dahil olmak üzere coronavirüs ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 15 galeri ve 200 adet coronavirüs haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 4 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

coronavirüs İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel coronavirüs haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, okulların 2. dönem açılması hususunda konuştu haberi ile Koronavirüs hareketliliğimizi nasıl etkiledi? İşte Türkiye'nin "gönüllü karantina" bilançosu! haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Türkiye normalleşiyor mu? Günlük iyileşen hasta sayısı, yeni vaka sayısını geçti! iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 Covid-19 salgınında kesilen idari para cezaları için yeni karar başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Coronavirüs Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son coronavirüs haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

COVID-19 Hakkında 🦠

Koronavirüs hastalığı 2019 (COVID-19) şiddetli akut solunum sendromu koronavirüsü 2 (SARS-CoV-2)'nin neden olduğu bulaşıcı bir hastalıktır. İlk vaka ile Çin'in Hubei eyaletinin Vuhan şehrinde Aralık 2019 tarihinde karşılaşılmıştır. O zamandan bu yana yayılmaya devam etmiş ve hala daha devam eden bir pandemiye neden olmuştur. 3 Mart 2020 itibarıyla dünya çapında ölüm oranı %3,4 olup, Kasım 2021 tarihi itibarıyla Dünya'da 251.252.276'nın üzerinde onaylanmış vaka, 227.469.739'un üzerinde iyileşen varken virüs nedeniyle 5.075.036'dan fazla hasta da hayatını kaybetti.

COVID-19 hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

COVID-19 pandemisiyle ilgili Dünya'da ve Türkiye'de yaşanan tüm gelişmeleri, Google'da teknolojiden son haberleri söyle araması yaparak Türk bilişim sektörünün lider portalı DonanımHaber'den takip edebilirsiniz.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim