Koronavirüs Önlem Haberleri

Etiket
Son dakika koronavirüs önlem haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm koronavirüs önlem gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
63 HABER 1 GALERİ

Güncel Koronavirüs önlem Haberleri 📰

Son dakika koronavirüs önlem haberleri de dahil olmak üzere koronavirüs önlem ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 1 galeri ve 62 adet koronavirüs önlem haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 4 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

koronavirüs önlem İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel koronavirüs önlem haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 Hangi ülke ne kadar doz aşı uyguladı ? Türkiye kaçıncı sırada yer alıyor ? haberi ile Sinovac firmasından aşının 2.dozuyla ilgili açıklama geldi haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Pazartesi günü aşıların 2. sevkiyatı geliyor ! Süreç sonucunda 50 milyon doz Türkiye'ye gelecek iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 🆕 İsrail'de Pfizer/BioNTech aşılamaları sonucunda 31 kişide koronavirüs tespit edildi başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Koronavirüs önlem Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son koronavirüs önlem haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim