Anlık Bildirim

Bir milyondan fazla kişi ChatGPT destekli Bing'i denemek için bekliyor

8 Şubat'ta tanıtılan ChatGPT destekli Microsoft'un yeni tarayıcısı Bing, oldukça dikkat çekti. Zira daha şimdiden bir milyondan fazla kişi Bing'i denemek için kayıt oluşturdu.
Milyonlarca insan ChatGPT destekli Bing'i denemeyi bekliyor Tam Boyutta Gör
Microsoft ile OpenAI iş birliğiyle kullanıma sunulan Chat GPT destekli yeni Bing, 8 Şubat'ta tanıtıldı. Görünüşe göreyse sadece ilk birkaç gün içinde bile yeni Bing'i denemek isteyenlerin sayısı bir milyonu aştı.

Yeni Bing ön izlemesi için 2 günde bir milyondan fazla kayıt yaptırıldı

Yeni Bing ön izlemesi, kullanıcıların yapay zekanın yardımıyla, sorgulara dayalı bilgileri çekebilen ve ChatGPT'ye oldukça benzeyen bir chatbot arabirimi aracılığıyla internette bilgi bulmasına olanak tanıyacak. Sınırlı birön izleme sürümünüyayına alan Microsoft, yeni Bing'in tam kullanımı için birbekleme listesioluşturdu. Microsoft çalışanı Yusuf Mehdi'nin yaptığı Twitter paylaşımı ise ilk 48 saat içinde bir milyondan fazla kişinin yeni Bing ön izlemesi için bekleme listesine katıldığını doğruladı.

Yeni ortaya çıkmış verileri kullanamayan ChatGPT'nin aksine güncel bilgileri kullanabilen yeni Bing, ChatGPT'ye güç veren dil modeli olan GPT 3.5'in yükseltilmiş bir sürümü tarafından desteklenmekte. Prometheus Modeli olarak nitelendirilen sürümle birlikte bundan sonra arama yapmak için kullanılan cümlelerirobotlaşmış kalıplarla yazmaya gerek olmayacağı iddia ediliyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim