Anlık Bildirim

New York Otomobil Fuarı, delta varyantı sebebiyle iptal edildi

Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre 2021 New York Uluslararası Otomobil Fuarı, delta varyantının Amerika Birleşik Devletleri’nde yayılması sebebiyle iptal edildi.

20-29 Ağustos tarihleri arasında New York’taki Jacob K. Javits Center’da yapılması beklenen 2021 New York Uluslararası Otomobil Fuarı’nın delta varyantı sebebiyle iptal edildiği açıklandı.

New York Otomobil Fuarı, delta varyantı sebebiyle iptal edildi Tam Boyutta Gör

Gösterinin organizatörleri, iptal edilme sebebi olarak aşı gerekliliklerini ve ABD genelinde yayılan delta varyantını gösterdi ve “büyük hayal kırıklığı” yaşadıklarını ifade etti. Geçtiğimiz hafta organizatörler fuar ile ilgili “Gelecek Parlak” isimli bir poster yayınlamıştı; bu yüzden bu kararın aniden alındığını söylemek yanlış olmaz.

Geçen yıl da iptal olmuştu

Geçen yıl fuar, koronavirüs sebebiyle önce ağustos ayına ertelenmiş, daha sonra da tamamen iptal edilmişti. Fuarın yapılması planlanan Javits Center da bir sahra hastanesi olarak kullanılmıştı. Bu yıl ise geri dönmesi planlanıyor ve her şeyin iyi ve plana göre gittiği söyleniyordu. Ancak durum, artan delta varyantı sebebiyle değişti ve fuar bu yıl da iptal oldu.

New York Otomobil Fuarı, delta varyantı sebebiyle iptal edildi Tam Boyutta Gör

Yapılan açıklamalarda organizatörler, “Covid şehrimize, ülkemize ve tüm dünyaya meydan okudu ama biz New York Otomobil Fuarı’nın eskisinden daha iyi ve büyük bir şekilde döneğini biliyoruz. Gösterinin, Nisan 2022’de normal bahar programına dönmesini bekliyoruz.”

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Sıcak Fırsatlar Forumunda Tıklananlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim