Tiktok Haberleri

Etiket
Son dakika tiktok haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), tiktok hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
2 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 204 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

Tiktok Son Dakika Haberleri

Güncel Tiktok Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika tiktok haberleri de dahil olmak üzere tiktok ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 0 galeri ve 203 adet tiktok haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 11 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

tiktok İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel tiktok haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Tiktok Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni tiktok haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son tiktok haberlerini okuduktan sonra, Sosyal Medya İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Tiktok Hakkında

TikTok veya Çin'de bilinen adıyla Douyin, Musical.ly bazında yaratılan, video oluşturma ve paylaşmanın yanı sıra canlı yayın imkânı sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Eylül 2016'da ByteDance tarafından piyasaya sürüldü. Asya'da kısa video platformunda lider olan ve başka ülkelere de yayılmış olan uygulama, kısa süreli müzik videoları kapsamında en hızlı büyüyen uygulama haline gelmiştir.

Tiktok hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

TikTok Çöktü Mü
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim