Son Aramalarınız TEMİZLE
  Genel Hızlı Tercihler Sıfırla
  Header'ı Tuttur
  Header'da Teknoloji Gündemi
  Anasayfa
  Büyük Slayt ve Popüler Haberler
  Döşeme Stili Ana Akış
  Kaydırarak Daha Fazla İçerik Yükle
  İçerikleri Yeni Sekmede Aç
  Detay Sayfaları
  Kaydırarak Sonraki Habere Geçiş
  Renk Seçenekleri
  Gece Modu (Koyu Tema)
  Sadece Videolar için Gece Modu
  indirim kodu

  xbox live gold

  Etiket
  SON GÜNCELLEME
  2 HF.

  GİRİLEN İÇERİKLER
  16 HABER 1 GALERİ

  ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
  AYDA 2 İÇERİK
  Xbox Live Gold üyelerine Nisan ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Nisan ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyunları.
  5,5b 1
  Microsoft, Xbox Live'ın ismini değiştiriyor
  Microsoft'un Xbox konsolu için ilk kez 2002 yılında hizmete sunduğu çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital ortam dağıtım hizmeti Xbox Live'ın adı değişiyor.
  1,4b 2
  Xbox Live Gold üyelerine Mart ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Mart ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyunları.
  4,8b 10
  Microsoft geri adım attı! Xbox Live Gold'a zam gelmiyor
  Dün öğlen saatlerinde Xbox Live Gold üyeliği için açıklanan fiyat artışı oyuncuların yoğun tepkisi sebebiyle iptal edildi. Ayrıca ücretsiz online oyunların Live Gold zorunluluğu da kaldırıldı.
  2,7b 13
  Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Şubat ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One, Xbox 360 ve Xbox oyunları.
  1,6b 5
  Türkiye, yeni nesil konsolların en pahalı olduğu ülkelerden biri
  Türkiye'de konsol oyunculuğu olmak epey pahalı patlıyor. Picodi'nin araştırmasına göre yeni nesil oyun konsolları, yurt dışında daha ucuza satılıyor. Yeni nesil konsollar hangi ülkede ne kadar?
  8,9b 128
  Xbox Live Gold üyelerine Ocak ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Ocak ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One, Xbox 360 ve Xbox oyunları.
  5b 9
  Xbox Live Gold üyelerine Aralık ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu
  Aralık ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 oyunları.
  4,3b 9
  Xbox Live Gold abonelerine Kasım ayında ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu
  Kasım ayında Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak verilecek olan oyunlar belli oldu. Her zaman olduğu gibi ücretsiz oyunlar Xbox One, Xbox 360 ve Xbox için.
  7,3b 9
  Xbox Live Gold Ekim 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Ekim ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor
  2,9b 1
  Xbox Live Gold Eylül 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Eylül ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor
  3,2b 1
  Xbox Live Gold Ağustos 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Ağustos ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor
  2,8b 1
  Microsoft, 12 aylık Xbox Live Gold paketinin satışına sessiz sedasız son verdi
  Gökhan G. 8 ay
  Microsoft, kendi çevrimiçi mağazasında 12 aylık Xbox Live Gold üyelik paketinin satışını durdurdu. Kullanıcılar, bir ya da üç aylık paketleri tercih edebiliyor.
  5,6b 23
  Xbox Live Gold Temmuz 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Temmuz ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor
  3,4b 3
  Xbox Live Gold Haziran 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Haziran ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,3b 7
  Xbox Live Gold Mayıs 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Mayıs ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,3b 3
  Xbox Live Gold Nisan 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Nisan ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  4,9b 5
  Xbox Live Gold Mart 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Mart ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  3,3b 1
  Xbox Live Gold Şubat 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  5,8b 1
  Xbox Live Gold Ocak 2020 oyunları açıklandı
  Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Ocak ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.
  4,3b 2
  Yeni Haber
  şimdi
  Geri Bildirim