Amd İşlemci Haberleri

Etiket
Son dakika amd işlemci haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm amd işlemci gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 YIL

GİRİLEN İÇERİKLER
1 VİDEO 22 HABER 1 GALERİ

Güncel Amd işlemci Haberleri 📰

Son dakika amd işlemci haberleri de dahil olmak üzere amd işlemci ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 1 video, 1 galeri ve 20 adet amd işlemci haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 2 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

amd işlemci İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel amd işlemci haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 İşte AMD Trinity'nin resmi detayları haberi ile 16 ve 32 çekirdekli devler geldi! "Threadripper 2 2990WX ve 2950X inceleme" haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Ryzen 7 4700G ve Ryzen 5 4400G’nin benchmark sonuçları ortaya çıktı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 07 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 AMD Ryzen 5000 işlemcilerde Spectre benzeri açık ortaya çıktı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

Amd işlemci Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son amd işlemci haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim