Anlık Bildirim

THY yurt içi uçuşlarında ücretsiz mesajlaşma hizmeti başlattı

THY, yurt içi uçuşlarında WhatsApp, iMessage, Messenger gibi platformlarda ücretsiz mesajlaşma hizmeti sunmaya başladı. Uçak içi Wi-Fi'ye bağlanarak mesajlaşma platformlarını kullanabileceksiniz.
THY yurt içi uçuşlarında ücretsiz mesajlaşma hizmeti başlattı Tam Boyutta Gör
Türk Hava Yolları (THY) yurt dışı uçuşlarının ardından şimdi de yurt içi uçuşlarda ücretsiz mesajlaşma hizmeti sunmaya başladı. THY’den bugün yapılan açıklama ile birlikte uçaklarda sınırsız mesajlaşma hizmeti kullanıma sunuldu.

Yurt içi uçuşlarda tüm Business Class yolcuları ve ekonomi sınıfında Miles&Smiles üyesi tüm yolcular ücretsiz sınırsız mesajlaşma hizmetinden yararlanabilecek. Miles&Smiles üyeliği olmayan yolcuların bu hizmete 150 TL ödemesi gerekecek.

Mesajlaşma hizmeti WhatsApp, iMessage, Messenger gibi mesajlaşma uygulamalarındaki internet kullanımını kapsıyor. Yolcular uçuş modundaki telefonlarından Wi-Fi’ye bağlanarak WhatsApp’ı kullanabilecek. İnternete bağlanmak için gerekli bilgiler PLANET uçak içi eğlence platformunda yer alacak. Bu hizmet, internet hizmeti sunulan uçuşlarda aktif olacak. THY filosundaki 270’in üzerinde uçakta internet altyapısı bulunuyor.

Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim