THY Haberleri

Etiket
Son dakika thy haberleri burada. Geçmişten bugüne tüm thy gelişmelerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
12 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 81 HABER 1 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 2 İÇERİK

Güncel THY Haberleri 📰

Son dakika THY haberleri de dahil olmak üzere THY ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri içerisinde bulunduğunuz sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 1 galeri ve 77 adet THY haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 3 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

THY İle İlgili Yaşanan Son Haber Gelişmeleri Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel THY haberleri içerisinde en çok okunan içerikler 🚀 THY, sipariş verdiği Airbus A350-900 uçaklarının ilk ikisini teslim aldı haberi ile Kovid-19 salgınından sert etkilenen THY, 17,3 milyar TL zarar açıkladı haberi olmuştur. Ayrıca en çok tartışılan haber 💬 Koronavirüs şüphesiyle Ankara’ya inen uçak karantinaya alındı iken, konuyla ilgili en güncel gelişmelere ise 08 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan 🆕 THY, dünyanın en iyi üç hava yolu arasında yer aldı başlıklı içerikte yer verilmiştir.

THY Etiketiyle İlişkili Bağlantılar 🔗

DonanımHaber'de yayınlanan son THY haberlerine göre şu bağlantılar ilginizi çekebilir:

Türk Hava Yolları (THY) Hakkında

Türk Hava Yolları (THY), (BIST: THYAO), Türkiye'nin ulusal hava yolu şirketidir. Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'dadır. Türk Hava Yolları'nın uçuş ağı Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Orta Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika'ya kadar uzanmaktadır. 2015 yılında 61,2 milyon, 2018 yılında 75,2 milyon, 2019 yılında 74,2 milyon yolcu taşımıştır.

THY hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim