Anlık Bildirim

Yeni Siri ve Apple Intelligence için 2025'i beklemek gerekecek

Apple'ın üretken yapay zeka ile güncellediği yeni Siri ve Apple Intelligence sistemi için biraz daha beklemek gerekecek. Son bilgiler yeni özellikleri 2025 baharında geleceğini gösteriyor.
Yeni Siri ve Apple Intelligence için 2025'i beklemek gerekecek Tam Boyutta Gör
Apple, WWDC etkinliğinde üretken yapay zeka yetenekleri ile yenilenmiş Siri'yi ve Apple Intelligence yapay zeka sistemini tanıtmıştı. Kullanıcılar bu yeni özelliklerin iPhone'larına gelmesi için sabırsızlanırken görünüşe göre bekleyiş biraz daha sürecek. Aktarılanlara göre güncellenmiş Siri ve Apple Intelligence için 2025'in ilk dönemlerine kadar beklemek gerekecek.

Yeni Siri ve Apple Intelligence 2025 baharında gelecek

Bloomberg'den Mark Gurman'e göre teknoloji devi Apple Intelligence yapay zeka sistemini iOS 18.4 güncellemesiyle birlikte herkesin kullanımına sunacak. Böylelikle yeni güncellenmiş Siri de herkese açılacak. Aktarılanlara göre bunun için 2025 baharına kadar beklemek gerekecek.

Bahar dönemindeki çıkıştan önce, Ocak ayında ise bir beta test döneminin başlayacağı belirtiliyor. Siri'nin daha yetenekli versiyonu, sesli asistanın Uygulamalar içindeki eylemleri kontrol etmesine olanak tanıyarak ekranda o anda ne olduğunu anlamasına ve bağlama göre ne yapacağını belirlemesine olanak tanıyor. Bu, sesli asistanın kullanımında radikal bir değişiklik anlamına geliyor haliyle.

Bu arada Siri için açıklanan ChatGPT entegrasyonu, tüm köşeleri kaplayan yeni Siri arayüz efektleri ve Siri'nin daha derin ürün bilgisi gibi özellikleri bu sonbaharda iOS 18 ile birlikte çıkacak. Apple Intelligence sistemi de yine sonbaharda piyasaya sürülecek. Ancak WWDC'de tanıtılan amiral gemisi özellikler 2025 yılına sarkacak.

Kaynakça https://www.theverge.com/2024/7/7/24193619/apple-intelligence-better-siri-ios-18-4-spring-public-launch https://www.bloomberg.com/news/newsletters/2024-07-07/apple-watch-series-10-ultra-3-details-bigger-screens-blood-pressure-challenge-lybjqp0q Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:
DH Android Uygulamasını İndir DH iOS Uygulamasını İndir
Sorgu:

Editörün Seçtiği Sıcak Fırsatlar

Tavsiyelerimiz

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim