Outlook Haberleri

Etiket
Son dakika outlook haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), outlook hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
3 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
37 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
YILDA 2 İÇERİK

Outlook Son Dakika Haberleri

Güncel Outlook Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika outlook haberleri de dahil olmak üzere outlook ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 37 adet outlook haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 2 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

outlook İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel outlook haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Outlook Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni outlook haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2023’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son outlook haberlerini okuduktan sonra, Mobil Uygulama İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Outlook Hakkında 📧

Microsoft Outlook Microsoft tarafından üretilen, Microsoft Office'le birlikte veya tek başına kullanılabilen, kişisel bilgi yöneticisi. Mevcut son sürümü Windows için Microsoft Outlook 2013, Mac için ise 2011'dir. Ocak 2015'te Microsoft, Office 365 ile Telefon ve Tabletler (v1.3 kurulumu) için Outlook'u Outlook Mobile'ni yayınladı. Bu, e-posta, takvim ve kişilerle bu platformların ilk Outlook'u oldu.

Outlook sıklıkla e-posta uygulaması olarak kullanılsa da, içinde takvim, görev yöneticisi, adres yöneticisi, not alma uygulaması ve internet tarayıcısı barındırır.

Yazılım tek başına kullanılabildiği gibi, Microsoft Exchange Server ve Microsoft SharePoint Server'le birlikte çalışarak bir kurumdaki çoklu kullanıcıların ortak posta kutuları ve takvimler, paylaşılan klasörler, ortak listeler ve toplantı çizelgeleri gibi özellikleri aynı anda kullanmasını sağlayabilir. Outlook bunların yanında, BlackBerry cep telefonları ve Skype internet iletişimi gibi üçüncü taraflarla entegre olmasını sağlayan eklentilere sahiptir. Yazılım geliştiriciler istedikleri takdirde Microsoft Visual Studio kullanarak Outlook ve Office'le birlikte çalışacak şekilde kendi eklentilerini oluşturabilirler. Bu özelliklere ek olarak, Windows Mobile kullanan cihazların Outlook'la senkronizasyon sağlayarak, tüm bilgileri Outlook Mobile'ye aktarıp kullanması mümkündür.

Outlook hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim