E-devlet Haberleri

Etiket
Son dakika e-devlet haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), e-devlet hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 AY

GİRİLEN İÇERİKLER
87 HABER

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 1 İÇERİK

E-devlet Son Dakika Haberleri

Güncel E-devlet Haberlerini Takip Edin 📰

Son dakika e-devlet haberleri de dahil olmak üzere e-devlet ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 0 video, 0 galeri ve 87 adet e-devlet haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 5 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

e-devlet İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel e-devlet haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık E-devlet Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni e-devlet haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son e-devlet haberlerini okuduktan sonra, Web Sitesi İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

e-Devlet Hakkında

e-Devlet, e-Devlet Kapısı, veya Dijital Türkiye, devlet hizmetlerinin kullanıcı ihtiyaçları göz önüne alınarak elektronik ortamda, güvenli, kesintisiz ve hızlı olarak ortak bir nokta üzerinden vatandaşa doğru bilgiye ulaştırılmasını amaçlayan web tabanlı bir sistemdir.

e-Devlet sistemine T.C Kimlik Numarası kullanarak kolayca girmek mümkündür. Siteye PTT'den alınacak şifre ile, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hatta sahip olanlar Mobil İmza ile, smart kart ve okuyucu kullanarak Elektronik İmza sistemi ile ve çipli T.C. Kimlik Kartı ile girilebilmektedir. Bu projenin sorumlusu Türksat'tır. Gerekli altyapının kurulması, devlet hizmetlerinde hem bilgi, hem iletişim, hem de kalite standartlarının belirlenmesinde bu kurum sorumludur. 1 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yönetimi Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'ndan Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi'ne verilmiştir.

e-Devlet hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

E Devlet Çöktü Mü
Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim