Yatırım Haberleri

Etiket
Son dakika yatırım haberleri DH’de. Geçmişten bugüne (), yatırım hakkında bilgi ve güncel haberleri buradan takip edin! Yeni haberlerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.
SON GÜNCELLEME
1 HF.

GİRİLEN İÇERİKLER
3 VİDEO 225 HABER 2 GALERİ

ORTALAMA İÇERİK YOĞUNLUĞU
AYDA 3 İÇERİK

Yatırım Son Dakika Haberleri

Güncel Yatırım Haberleri Takip Edin 📰

Son dakika yatırım haberleri de dahil olmak üzere yatırım ile ilgili tüm haber ve gelişmeleri, bu sayfadan takip edebilirsiniz. Bu bağlamda konuyla alakalı 3 video, 2 galeri ve 220 adet yatırım haber içeriği bulunmuş olup, tüm içerikler 12 sayfalı bu arşivde listelenmektedir.

yatırım İle İlgili Son Haberler Neler ❓

DonanımHaber’deki güncel yatırım haberleri içinde dikkat çeken gelişmeler şöyle 🔽

Anlık Yatırım Gelişmeleri DH’de 📢

Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesi www.donanimhaber.com'da, yeni yatırım haberlerini takip etmek isteyenler için her yıl olduğu gibi 2024’te de sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Dilerseniz son yatırım haberlerini okuduktan sonra, Otomobil İnceleme ve Videoları da izleyebilirsiniz.

Yatırım Hakkında

Yatırım, belirli bir kaynağın ya da değerin, gelir sağlamak amacıyla kalıcı bir biçimde kullanılmasıdır. Tüketim kavramından temel farkı, kullanılan kaynak ya da değerin işlem sonunda tükenmemesidir. Yatırım harcamasının sonucunda ortaya çıkan yatırım, orta ve uzun dönemde getiri sağlamaya devam eder.

Dar anlamda yatırım, yatırım mallarının satın alınması şeklindeki yatırım harcamasıdır. Geniş anlamda ise verimliliğin artırılması amacıyla insan kaynaklarına yapılan harcamalar da yatırım olarak kabul edilmelidir.

Yatırımcılar genellikle daha riskli yatırımlardan daha yüksek getiri beklerler. Düşük riskli bir yatırım yapıldığında, getiri de genellikle düşüktür.

Yatırımcılara özellikle acemi yatırımcılara, genellikle belirli bir yatırım stratejisi benimsemeleri ve portföylerini çeşitlendirmeleri tavsiye edilir. Farklılaşma genel riski azaltmanın istatistiksel etkisine sahiptir.

Yatırım hakkında bilgi Vikipedi'den alınmıştır.

Yeni Haber
şimdi
Geri Bildirim